İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

2022 Ağustos ayı itibariyle İntörn Mühendislik uygulamasına geçen Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ile Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü arasında, “İntörn Mühendislik ile Akşehir ve Bölge Sanayisine Uygun Mühendis Yetiştirilmesi İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Fakülte Dekanlığında gerçekleştirilen imza törenine; Fakülte Dekanı Prof. Dr. Süleyman Neşeli ve Akşehir Organize Sanayi Bölge Müdürü Murat Balaman ile sektör temsilcileri ve akademik personel katıldı. Yapılan protokol; öğrencilerin, Akşehir Organize Sanayi Bölgesi tarafından üyelerine yapılacak duyuru sonucunda stajyer bulundurmak isteyen işletmelere yönlendirilmesini ve proje, eğitim, kariyer günü etkinlikleri vb. ortak iş birliklerini kapsıyor.

Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Neşeli, protokolün önemine dikkat çektiği konuşmasında; öğrencilerin mezun olmadan sanayi ile buluşmasını sağlayacak protokol ile daha nitelikli mezunlar ve daha kolay iş bulabilme olanağı yakalamayı hedeflediklerini söyledi.

Son Duyurular

hero image

TEŞEKKÜR

  • 05 Eylül 2023
hero image

BAŞKAN KALKAN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

  • 29 Ağustos 2023
hero image

AKŞEHİR OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ YENİDEN SEÇİLDİ

  • 19 Temmuz 2023
hero image

  • 14 Temmuz 2023
hero image

DUYURU

  • 04 Temmuz 2023

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.