Disable Preloader

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY, AKŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’Nİ (OSB) ZİYARET ETTİ

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY, AKŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’Nİ (OSB) ZİYARET ETTİ


Ziyarette Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı,  AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çakır Buğra, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Halil Murat İmre, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi İsa Kurt ve Bölge Müdürü Murat Balaman tarafından ağırlanan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Organize Sanayi Bölgesindeki sanayiciler ile bir araya geldi. OSB’de üretim yapan fabrikaları inceleyen Başkan Altay, işçilerle sohbet ederek, üretim hakkında fabrika yetkililerinden bilgi aldı.

Sanayicilerle buluşmada konuşan Başkan Altay, bir yer ne kadar gelişse de istihdam sağlanamıyorsa insanların orada yaşamasının mümkün olmadığının altını çizerek, “Parkları, yolları, caddeleri yapsanız da eğer insanların karnı doymuyorsa, bir iş bulamıyorsa büyük bir göç yaşanıyor. Onun için buradaki organizasyon çok kıymetli. Memleketimize yaptığınız katkılardan dolayı hepinizden Allah razı olsun. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak sizlere her türlü desteği vermeye hazırız.” ifadelerini kullandı.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da “İlçemizin kalkınmasına büyük katkı veren iş adamlarımızla Büyükşehir Belediye Başkanımız buluştu. Uğur Başkanımız gerçekten bir Akşehir sevdalısı. Bugüne kadar ilçemize yaptığı ve bundan sonra yapacakları için çok teşekkür ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun.” dedi.

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, da" Kendilerine bu kıymetli ziyaretleri için teşekkür ediyoruz." dedi.
Paylaş:
Sanayi Bakanlığı Logo
Akşehir Kaymakamlığı Logo
Akşehir Belediyesi Logo
Kosgeb Logo
Osb Üst Kurulu Logo
Resmi Gazete Logo
Akşehir TSO Logo
Konya Valiliği Logo