Disable Preloader

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Cumhuriyetimizin 98. yıldönümü nedeniyle Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı kutlama mesajı yayımladı.
 
Cumhuriyet'in bize atalarımızdan kalan en güzel miras olduğu ve Türk Kurtuluş Savaşı mücadelesi sonucu kavuştuğumuz Cumhuriyetin 98. yıl dönümünü gururla kutladığımızı belirtti.
 
Başkan Makascı sözlerinin devamında, “Milletimizin için önemli dönüm noktası olan şanlı tarihimizdeki bu günde, Cumhuriyetin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bugüne kadar canlarıyla ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz. Bizlere emanet ettikleri Cumhuriyetimizi daha güzel yarınlara ulaştırmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Bu idealle Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm üyelerimizle Cumhuriyetin ışığında geleceği inşa ediyoruz. Geçmişten aldığımız emanetimizi sonsuza kadar büyük bir onurla taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimiz ve hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik ediyorum.” dedi.
 

Paylaş:
Sanayi Bakanlığı Logo
Akşehir Kaymakamlığı Logo
Akşehir Belediyesi Logo
Kosgeb Logo
Osb Üst Kurulu Logo
Resmi Gazete Logo
Akşehir TSO Logo
Konya Valiliği Logo