• 05 Eylül 2023

TEŞEKKÜR

Akşehir Umut Rehabilitasyon Sahiplerinden Özgür Camcı  Organize Sanayi Bölgesinde kullanılmak üzere akülü  araç bağışlamıştır. İhtiyaç olduğu zaman bölge müdürlüğümüzle irtibata geçilmesi durumunda akülü araç tahsis edilecektir. Özgür Camcı'ya Akşehir Organize Sanayi Bölgesi olarak teşekk&...

Ayrıntılar
 • 29 Ağustos 2023

BAŞKAN KALKAN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kalkan mesajında: “Milletimizin Kurtuluş Savaşı sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin 101. yıldönümünde, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde et...

Ayrıntılar
 • 19 Temmuz 2023

AKŞEHİR OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ YENİDEN SEÇİLDİ

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi İkinci Olağan Genel Kurul Toplantısı; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri Erdoğan Berber, Ramazan Çelebi ve Orhan Küçük gözetiminde gerçekleştirildi.

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi İkinci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda; Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ...

Ayrıntılar
 • 14 Temmuz 2023

Bir olan, beraber olan, vatan uğruna destan yazan aziz milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü kutluyor, tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle anıyoruz.

Ayrıntılar
 • 04 Temmuz 2023

DUYURU

Yönetim kurulumuzun 14/06/2023 tarihli 373 sayılı kararı ile Bölgemizin Olağan Genel Kurulunun 17/07/2023 tarihinde saat 14.00  ‘de AKFOOD Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi toplantı salonunda yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 25/07/2023 tarihinde yine çoğunluk sağlanamadığı takdirde üçüncü toplantının da 02/08/2023 tarihinde aynı yer ve saatte aynı g...

Ayrıntılar
 • 18 Mayıs 2023

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ender Kalkan, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu tarihi günü gençlere bayram olarak armağan ettiğini hatırlatarak, ülkemizin aydınlık geleceğinin resminin gençlerin eliyle çizileceğini s&oum...

Ayrıntılar
 • 14 Mayıs 2023

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ender Kalkan, anne sevgisinin fedakârlıkların en yüce hali olduğunu vurgulayarak, “Bizlere sonsuz ve koşulsuz sevgisiyle güç veren, hep yanımızda olup elimizi tutan, hayatımızın en değerli hazinesi tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.” dedi.​

Kalkan, mesajında şu gör&uum...

Ayrıntılar
 • 01 Mayıs 2023

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

Yönetim Kurulu Başkanımız Ender Kalkan ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ender Kalkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda işçi ve işverenin, çalışma hayatının birbirinden ayrı düşünülemeyecek iki asli unsuru olduğunu belirtti.
 
Kalkan mesajında,...

Ayrıntılar
 • 23 Nisan 2023

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Başkan Kalkan mesajında; "Ulusal bağımsızlığımızın, demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin öncüsü ve güvencesi olan Türkiye Büyük Milet Meclisimizin açılışının 103’ü...

Ayrıntılar
 • 20 Nisan 2023

YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENDER KALKAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

Başkan Kalkan, Ramazan Bayramı buruk geçecek olsa da birlik ve beraberlik içinde yaralarımızı sarmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
Başkan Kalkan: "Rahmet, merhamet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak;...

Ayrıntılar
 • 18 Mart 2023

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİMİZ KUTLU OLSUN

Çanakkale Zaferimizin 108. yılında başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Çanakkale’yi geçilmez kılan ecdada rahmet

Çanakkale ruhunu yaşatanlara selam olsun

#18 Mart Çanakkale Zaferi Mehmetçiğin eseridir #Mehmetçik Türkiyedir

Ayrıntılar
 • 06 Mart 2023

AKŞEHİR OSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENDER KALKAN BERAT KANDİLİ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

Ramazan-ı Şerifin habercisi olan Berat gecesine kavuşmanın sevincini yaşadığımızı belirten Başkan Kalkan mesajında “Berat Kandili; gönüllerimizi tövbe ve istiğfar ile arındıracağımız özel bir gecedir.” dedi.

Başkan Kalkan mesajını şöyle sürdürdü:

“Yüce Allah’ın bağışlamasıyla günahlarımızdan arınmayı umduğumuz, kutlu bir zaman dilimi olan bu g...

Ayrıntılar
 • 31 Aralık 2022

BAŞKAN KALKAN'DAN YENİ YILI MESAJI

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, yeni yıl dolayısıyla açıklamalarda bulundu.

Başkan Kalkan;” Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılının ülkemize, milletimize, bölgemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve bereket getirmesini dileriz.

Bölgemiz, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne ka...

Ayrıntılar
 • 22 Aralık 2022

İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

2022 Ağustos ayı itibariyle İntörn Mühendislik uygulamasına geçen Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ile Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü arasında, “İntörn Mühendislik ile Akşehir ve Bölge Sanayisine Uygun Mühendis Yetiştirilmesi İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Fakülte Dekanlığında gerçekleştirilen imza töreni...

Ayrıntılar
 • 22 Kasım 2022

Tebrik

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Sayın Ender KALKAN'ı tebrik eder ve görevinde başarılar dileriz.

Murat BALAMAN

Akşehir OSB Müdürü

Ayrıntılar
 • 24 Nisan 2021

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Cumhuriyetimizin 99. yıldönümü nedeniyle Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı kutlama mesajı yayımladı.
 
Cumhuriyet'in bize atalarımızdan kalan en güzel miras olduğu ve Türk Kurtuluş Savaşı mücadelesi sonucu kavuştuğumuz Cumhuriyetin 99. yıl dönümünü gururla kutladığımızı belirtti.
 
Başkan Makascı s&ou...

Ayrıntılar
 • 24 Nisan 2021

AKŞEHİR OSB BAŞKANI AHMET EMİN MAKASCI’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Türk Milleti'nin var olma mücadelesini zaferle taçlandırılmasının simgesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın yıldönümünü kutlamanın gurur ve onurunu yaşadıklarını belirtti.
 
Akşehir’de başlayıp, 30 Ağustos'ta Dumlupınar'da ...

Ayrıntılar
 • 19 Nisan 2021

MEVKA 2022 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI 2. DÖNEMDE AKŞEHİRE 2 TEKNİK DESTEK PROJESİ

Mevlana Kalkınma Ajansı 2022 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Akşehir Organize Sanayi Bölgesi ile Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasın  hazırlamış olduğu teknik destek projeleri protokolü imzalandı.


Akşehir Organize Sanayi Bölgesi tarafından Teknik Destek Programı kapsamında Mevlana Kalkınma Ajansı’na sunulan Akşehir OSB Dijitalleşmesi ve Yatırım Tanıtım Rehberi ve Pazarlama Projesi s&...

Ayrıntılar

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.